Objednávka na komplexní vyšetření zraku

Objednávka na komplexní vyšetření zraku

Objednání online nebo volejte 734 252 805
/ po-ne 10:00-18:00

Google Maps

Praha Masarykovo nábřeží

rezervace
Google Maps

Praha Florentium

rezervace
Google Maps

Praha Four Seasons

rezervace

O nás

Dali jsme si za úkol pro Vás vybrat brýle, které se stanou součástí Vašeho stylu. Klasické i retro, nadčasové i moderní. Receptů na dokonalý výběr brýlí je mnoho, ale základem je, abyste se cítili dobře.

V OpticLabu nabízíme pouze kvalitní a designové brýle nejlepších značek, které bychom si bez váhání pořídili i pro sebe. Máte tak jistotu, že Vám brýle od nás budou dělat radost opravdu dlouho. Nespokojíme se jen s nejprodávanějšími kousky kolekce. Chceme, ať si u nás vybere každý dle svého stylu. Bez kompromisů. Nabízíme proto ucelené kolekce brýlí světových značek. U nás si díky tomu můžete vyzkoušet brýle, které jinak najdete pouze v zahraničních online obchodech. Dělat Vám radost nás baví. Najdete u nás skvělý tým, který Vám nabídne kávu a popovídá si s Vámi o Vašich představách a životním stylu. To abychom Vám pomohli vybrat brýle, které budete milovat.

K měření vašich očí využíváme špičkové přístroje firmy Zeiss. Díky tomuto měření jsme vám schopni připravit dioptrické brýle na míru a přesně podle vašich představ. Objednat se můžete buď osobně u nás v prodejně, telefonicky nebo prostřednictvím formuláře pod tímto textem a my se vám ozveme zpět.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým OpticLab


Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám.
Zavolejte nám:
+420 737 290 561
Po - Pá 9:00 - 17:00